Wszystko co byście chcieli wiedzieć o mnie, ale boicie się zapytać.

Urodziłem się… no trochę już czasu temu, więc to i owo widziałem, czułem i wąchałem. Mieszkałem tu, czasem tam, ale przeważnie jednak tu. Historie przedstawiane na blogu zdarzyły się w rzeczywistości, a jeśli kłamię, to mogę sobie odciąć rękę. Pytacie czemu nowe teksty nie pojawiają się częściej. Bo jedną ręką wolno się pisze.

To pisałem ja, Rafał K., autor wszystkiego tego, co na tym blogu powstało i się pojawiało. Dlatego macie pewność, że wszystkie teksty tutaj, są całkowicie oryginalne, prawdziwe i niekradzione.  I nie będzie tu przepisu na babeczki czy jakie gacie włożyć. A dlaczego? Bo TAK! Bo to mój blog, przeze mnie tworzony i dlatego ja decyduję o tym co tu będzie, a nie sponsorzy kawy i czy innego badziewia, którzy stoją za innymi blogerami. Ja sponsoruję się sam.

Niektórzy uważają, że tworzę za długie zdania. Nie. Bardzo krótkie. Naprawdę. Po co długie miałbym tworzyć? Przecież nikt by tego nie czytał. Krótkie zdania. To podstawa.

Wszelkie pytania i wszystko inne ślijcie tutaj: klechoslaw@wp.pl

Reklamy

10 komentarzy do “Wszystko co byście chcieli wiedzieć o mnie, ale boicie się zapytać.

  1. Ma Pan styl pisania bardzo podobny do Jacka Bocheńskiego (w:”Kaprysy starszego pana”). Niezwykły, lekki i przestrzenny. Ucięte myśli wibrują w powietrzu, domagając się dalszego ciągu.
    Uczta dla czytelnika. Wyrazy szacunku.

    • Dziękuję bardzo za te słowa i za porównanie. Nie będę ukrywał, że poza jedzeniem i wodą, to żywię się też częściowo komplementami i uznaniem. Jeśli to co piszę, może sprawić komuś jakąkolwiek przyjemność to jest mi tym przyjemniej pisać. Gorzej by było, gdyby to w pustkę trafiało lub na skraj balkonu kogoś powiodło 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s